آموزش بازی پوکر | تفاوت‌های پوکر آنلاین و پوکر زنده (بخش اول)

پوکر زنده و پوکر آنلاین چندین تفاوت کلی دارد. اگرچه اصول بازی تقریباً به یک صورت است، اما به طور کلی تجربه‌ای که از بازی زنده بدست می‌آورید، با نوع آنلاین آن فرق دارد.

انجام بازی پوکر با سایت معتبر

شما کدامیک را برای انجام بازی پوکر ترجیح می‌دهید؟ پوکر آنلاین یا پوکر زنده

برخی از تفاوت‌های پوکر آنلاین و پوکر زنده تاثیر زیادی در مراحلی از بازی دارند و ما در این مقاله قصد داریم به بعضی از مواردی که این دو با هم تفاوت دارند، به صورت دقیق بپردازیم و شما را با این تفاوت ها آشنا کنیم.

البته لازم است بدانید که شما با توجه به تفاوت‌های این دو، می‌توانید با توجه به شرایط و انتظارات خود، تصمیم بگیرید و انتخاب کنید که کدام سبک را می‌پسندید و با کدام روش برای سرگرمی یا کسب درآمد راحت تر هستید.

همچنین با توجه به تفاوت‌های آنها، تأثیراتی که پوکر آنلاین و زنده برای بازیکنان دارند را در نظر خواهیم گرفت و تلاش خواهیم کرد تا برای شما بیان کنیم که کدام نوع آن می‌تواند برای شما آسان‌تر باشد و البته سود بیشتری را نیز شامل شود.

پوکر زنده و پوکر آنلاین

تبانی قیچی در پوکر آنلاین  

سرعت بازی

یکی از بزرگترین و ملموس ترین تفاوت های بین پوکر آنلاین و پوکر زنده در سرعت بازی است و به دلایل کاملاً واضح، بازی آنلاین سریعتر انجام می‌شود.

اتفاقات و مراحلی که در پوکر زنده با صرف زمان زیادی انجام می شوند، با سرعت بیشتری در پوکر آنلاین صورت می گیرد.

مثلا در پوکر آنلاین بعد از هر دور نیازی به جابجایی دستی روی دک نیست، کارت‌ها در یک ثانیه تقسیم می‌شوند و هر مقدار شرط بسته شده، به سرعت واریز یا برداشت می شود که در پوکر زنده برعکس این موضوع صدق می‌کند.

این موارد و غیره … تاثیر عمده ای بر مدت زمان بازی کردن دارند. هر وقت پوکر زنده ران می‌شود، حداکثر شاید 30 دست در ساعت را بتوان بازی کرد، در حالی که به صورت آنلاین حداقل دو برابر این زمان را می‌توان به انجام بازی اختصاص داد.

در مجموع کلی می‌توان گفت که اگر قصد دارید به عنوان سرگرمی یا کسب درآمد بازی کنید، سرعت بازی تاثیر زیادی بر این دو موضوع دارد.

مثلا برای کسب درآمد بیشتر پوکر آنلاین گزینه بهتری است که می‌تواند در اسرع وقت و در مدت زمان کمتر ولی به تعداد دست‌های بیشتر، برای شما سودآوری داشته باشد.

در مقوله سرگرمی اما تصمیم با شما است که با توجه به شرایط بازی در پوکر زنده و پوکر آنلاین، خودتان تصمیم بگیرید که کدامیک را بیشتر می‌پسندید.

بیشتر بخوانید: تصمیم گیری در پوکر به چه معنا است؟

پوکر زنده و پوکر آنلاین

راحتی و دسترسی بازی

پوکر آنلاین قطعاً راحت‌تر از پوکر زنده است، به خصوص اگر در نزدیکی یک کازینو یا اتاق پوکر زندگی نمی‌کنید؛ دیگر نیازی به سفر نیست، زیرا هر زمان که بخواهید می توانید فقط با یک کلیک و ورود به هر سایتی که استفاده می‌کنید، بازی خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

هم چنین باتوجه به این که این روزها بسیاری از سایت‌ها به شما این امکان را می‌دهند که از دستگاه تلفن همراه، بازی خود را ران کنید، به سهولت می‌توانید بدون دسترسی به لپ تاپ یا کامپیوتر و با کمترین امکانات پوکر بازی کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، بازی آنلاین یک تجربه بسیار راحت تر است. صندلی‌های اکثر اتاق‌های پوکر لزوماً ناراحت کننده نیستند، اما با راحتی شما در خانه خود قابل مقایسه نیستند.

هر وقت که بخواهید می‌توانید به صورت آنلاین بازی کنید، می توانید بنشینید و یا دراز بکشید و با لباس راحت در محلی که حضور دارید ظاهر شوید اما در پوکر زنده شرایط متفاوت است.

بیشتر بخوانید: اصطلاحات متداول و کاربردی در پوکر

امکان وجود بازی

بسیاری از اتاق‌های پوکر زنده در سراسر جهان، فقط در ساعات مشخصی باز هستند. حتی آنهایی که 24 ساعت شبانه روز باز هستند، نمی‌توانند تضمین کنند که همیشه می توانید گروهی را برای پیوستن پیدا کنید.

بازی پوکر به صورت زنده همانند آنلاین نیست که هر وقت بخواهید، تعدادی از افراد در سراسر دنیا آماده پذیرش شما و شروع بازی باشند.

بلکه شاید هنگامی که شما وارد سایت مربوطه می‌شوید، ظرفیت آن بازی یا تورنومنت تکمیل باشد و نتوانید برای پیوستن به آن بازی، اقدام کنید.

پوکر زنده و پوکر آنلاین

و حتی به وفور افرادی را خواهید دید که در صف انتظار نشسته‌اند و نامشان برای بازی بعد ثبت شده که دست شما برای انجام بازی بعدی نیز کوتاه خواهد ماند.

به همین خاطر آیا شما همیشه وقت و یا حوصله این را دارید تا برای انجام بازی به این سبک و سیاق چندین ساعت صبر کنید تا نوبت به شما برسد؟

رفتار حرفه‌ای در پوکر به چه معنا است؟ (بخش اول)

بدین ترتیب شما به صورت آنلاین به این مشکلات برنخواهید خورد؛ چرا که سایت‌های پوکر آنلاین هرگز بسته نمی‌شوند و همیشه بازی هایی را خواهید یافت که در طول شبانه روز اجرا می شوند.

همچنین نیازی نیست تا ساعت‌ها برای پیوستن به بازیکنان بر سر یک میز صبر کنید، بلکه با یک کلیک ساده در سایت مورد نظر بازی شما ران خواهد شد.

امیدواریم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. برای خواندن ادامه این موضوع همراه ما باشید

انجام بازی پوکر با سایت معتبر

درباره ی Kian

مطلب پیشنهادی

بلوف در پوکر

آموزش بازی پوکر | زمان مناسب بلوف در پوکر

یکی از ترفندهای که پوکربازان حرفه ای در بازی‌های خود از آن استفاده می‌کنند، بلوف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *